בני בס,
סוכן משכנתאות ופתרונות מימון

הסיפור שלי עם תחום המשכנתאות התחיל בשנת 2015 כאשר החלטתי לרכוש דירה להשקעה. די מהר הבנתי עד כמה תחום המשכנתאות הוא תחום מורכב ומסובך. כחלק מהתהליך האישי הסתקרנתי מאוד מהתחום והחלטתי לעשות שינוי בקריירה ולהחליט לעסוק בתחום.

מהר מאוד השתלבתי בעבודה בבנק מזרחי טפחות כבנקאי משכנתאות, ובמהלך עבודתי בבנק טיפלתי במאות תיקים, פשוטים ומורכבים. לאחר שעזבתי את הבנק ניצלתי את מערכות היחסים והקשרים שבניתי בתוך המערכת הבנקאית על מנת לעזור לי לקבל את התנאים הטובים ביותר עבור הלקוחות שלי.

לאחר שנים של עבודה כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות, ייעוץ בחברה פרטית והתנסות בכל סוגי העסקאות, יצאתי לדרך עצמאית במטרה לעזור לך ולנוטלי המשכנתאות בישראל להשיג את תנאי המשכנתא ואת הפיתרון הטוב ביותר. כיום לבנקים יש יתרון של "ידע" על גביי הלקוח כאשר הלקוח אינו מודע עד הסוף לגבי הזכויות שלו ולגבי אפשרויות המימון המגוונות העומדות לפניו. לכן במקרים רבים עקב חוסר הידע הזה הלקוח יבחר בפיתרון שהוא הטוב ביותר עבור הבנק ופחות טוב עבור הלקוח.
המטרה שלי היא להנגיש את הידע והניסיון הרב שצברתי על מנת למצוא בעבורך את הפיתרון המימוני הטוב והמתאים ביותר, תוך מתן שירות אמין ישר ומקצועי.

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות

* כל פרטיך ישמשו ליצירת קשר ומתן מידע בנוגע למשכנתאות בלבד. אנו לא מספימים ולעולם לא נעביר את פרטיך לצד שלישי.

Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 62 ביקורות
js_loader